ما افتخار داریم که ارسال رایگان را به شما ارائه می‌دهیم

ما افتخار داریم که ارسال رایگان را به شما ارائه می‌دهیم

خدمات سیار و تعویض و نصب لاستیک در محل در مشهد

 

 ممکن است زمان هایی برای شما اتفاق بیفتد که برای تعویض تایر های ماشین خود مجبور باشید به مراجع پنچرگیری مراجعه نمایید. اگر برای لاستیک های ماشین شما مشکلی پیش آمده باشد مراجعه به این مراکز بسیار دشوار و تقریبا غیر ممکن  خواهد بود. خدمات سیار تایر بهترین راه برای تعویض لاستیک های پنچر شده در محل شما و بازگشت سریع به اوضاع عادی است. سرویس لاستیک سیار چه در خانه باشد، چه در پارکینگ اداری، در بزرگراه یا کنار جاده، به شما کمک می کند تا در عرض چند دقیقه از شرایط سخت خارج شوید همچنین در شجاع تایر شما بهترین قیمت لاستیک و هزینه خدمات را پرداخت خواهید کرد. به مسیر خود ادامه دهید. خدمات سیار تایر در مشهد چیزی بیشتر از تعویض لاستیک های پنچر است.

با استفاده از این خدمات می توانید همه تایر های خودرو خود را سرویس کنید. در صورتی شرکت های سیار می توانند بهترین خدمات را ارائه کنند که متخصصان و تجهیزات کافی برای ارائه خدمات داشته باشند. خوشبختانه، خدمات تعویض و نصب لاستیک در محل برای ارائه این خدمات وجود دارد که می توانند کار ها را برای شما انجام دهد. یک تماس تلفنی سریع کمک هایی را برای شما ارسال می کند. اگر در این موقعیت قرار بگیرید. احتمالاً متوجه خواهید شد که  این خدمات سیار تایر بسیار سودمند هستند. علاوه بر بازگرداندن سریع شما به مسیرتان، مزایای دیگری نیز ارائه می دهند.

انواع خدمات سیار تایر در مشهد

 معمولا شهر های پر جمعیت بیشتر مثل تهران و مشهد و … از شهر های کوچک نیاز به خدمات سیار تایر در مشهد دارند. مسافت های طولانی و کمبود زمان باعث می شود که اکثر افراد برای دریافت خدمات نتوانند به آپاراتی ها مراجعه کنند. شرکت های زیادی در این زمینه ها فعالیت می کنند. اما نکته مهم این است که کدام شرکت می تواند در سریع ترین و کوتاه ترین زمان ممکن خدمات را به مشتریان ارائه کند. خدماتی که می توان از خدمات سیار تایر دریافت کرد شامل موارد زیر هستند.

 • نصب و بالانس کردن تایر
 • تنظیم چرخش تایر
 • تنظیم سیستم نظارت بر فشار زمان
 • تعویض میل سوپاپ

ما در شجاع تایر در بین مشتریان خود به دلیل ارائه خدمات سریع و کارآمد تعمیر تایر شناخته شده ایم. هدف اصلی این است که در ارائه خدمات سیار تایر در مشهد تمام تلاش خود را برای رسیدن به مکان در سریع ترین زمان ممکن انجام دهیم.

استفاده از خدمات سیار تایر در مشهد چه مزایایی دارد؟

همان طور که می دانید هزینه رفت و آمد برای استفاده از خدمات لاستیک ها در آپاراتی ها خیلی به صرفه نیست. علاوه بر آن زمانی که باید  برای این کار ها صرف کنید وقت زیادی از شما می گیرند. به همین علت استفاده از خدمات سیار تایر در مشهد می تواند برای شما بسیار سودمند باشد.

 • تعویض لاستیک ها با خدمات سیارتایر در مشهد بسیار ارزان تر از یدک کش است.
 • تکنسین های سیار لاستیک ها را روزانه تعویض می کنند. یک متخصص با تجربه می تواند کار را در کوتاه ترین زمان ممکن به پایان برساند.
 • تعویض لاستیک در شرایط بد باعث ایجاد مشکل می شود، به خصوص اگر در شب باشد یا آب و هوا مناسب نباشد. خدمات سیار تایر در مشهد می تواند با انجام کار به جای آن، آن را برای شما ایمن تر کند. آن ها تجهیزات لازم برای روشنایی محل کار را خواهند داشت تا کارشان آسان تر و سریع تر شود.
 • لازم نیست در جایی گیر کرده باشید تا یکی از اعضای تیم خدمات سیار تایر در مشهد اعزام شود. شما می توانید کار را در خانه بدون هیچ زحمتی برای بردن ماشین به آپاراتی انجام دهید.
 • یکی از مزایای شگفت انگیز خدمات سیار تایر در مشهد این است که می توانید در هر زمانی از روز با آن ها تماس بگیرید. هنگامی که در بزرگراه هستید و در صورت پنچر شدن لاستیک هیچ کمکی نمی‌یابید، می توانید از این خدمات استفاده کنید.
 • تعویض لاستیک یک کار کثیف بوده و لباس‌ ها و دست‌ های شما امکان دارد در طول این فرآیند کثیف شوند. به خصوص زمانی که در راه یک جلسه مهم یا هر نوع رویدادی هستید. متخصصان خدمات سیار تایر در مشهد به شما کمک می کنند تا این مشکلات برای شما به وجود نیاید.
خدمات سیار در مشهد
پنچرگیری از خدمات سیار تایر در شجاع تایر

نصب و تعویض تایر در مشهد

بهترین راه برای این که بدانید زمان خرید لاستیک های جدید مثل خرید لاستیک هانکوک و دیگر برندها برای خودرو شما فرا رسیده این است که آن ها را توسط یک متخصص بازرسی کنید. اما راه هایی وجود دارد که خودتان نیز می توانید آن ها را بررسی کنید. برای رعایت استاندارد های ایمنی قانونی ، آج تایر باید حداقل 2/32 اینچ عمق داشته باشد. اگر لاستیک ها استاندارد 2/32 اینچی را ندارند .باید لاستیک های خود را تعویض کنید. هنگام تعویض لاستیک و نصب لاستیک در محل،  نکته مهم این است که اندازه تایر مناسب برای وسیله نقلیه خود را انتخاب کنید.

تایرها همچنین برای عملکرد و ایمنی مطلوب باید عاری از آسیب به دیواره جانبی و سایش نامنظم باشند. شما می توانید تایر های خود را به تنهایی از طریق یک بازرسی بصری ارزیابی کنید. با آج یا بخشی از تایر که با سطح جاده تماس دارد شروع کنید. مطمئن شوید که آج تایر به اندازه کافی عمیق است.  اگر فرسوده شده باشد هنگام تعویض آن ها فرا رسیده است.

 تعادل نا مناسب تایر ها می تواند باعث ایجاد ارتعاشات شود که می تواند منجر به سایش زودرس لاستیک و سیستم تعلیق شود. لاستیک هایی که به درستی نصب نشده اند می تواند منجر به خرابی آن ها و احتمالاً منجر به تصادف شود. خرید تایر های دست دوم خطرات زیادی دارد. تایر ‌های مستعمل نیز امکان دارد سایش یا نا همواری داشته باشند که می‌تواند باعث ایجاد صدا، لرزش یا مشکلات دیگر شود. احتمال دارد نیاز به تعویض زود هنگام نسبت به تایر های جدید داشته باشند. بهتر است تایر ‌ها را با لاستیک ‌های جدیدی با همان دسته، اندازه، ظرفیت بار و رتبه سرعت تعویض کنید که توسط سازنده خودروی شما توصیه شده است.

دلایلی که باید از سرویس سیار استفاده کنید

خرید لاستیک های جدید مثل خرید لاستیک نکسن یا تعمیر تایر های فعلی می تواند دردسر ساز باشد. معمولا این فرآیند ها مستلزم آن هستند که ماشین خود را تا محل نظر مورد نظر ببرید. اکنون می ‌توانید تایر ‌های خود را در فضای راحتی، پارکینگ محل کار خود تعویض یا سرویس کنید. دلایل متعددی وجود دارد که شما می توانید از این خدمات سیار و نصب لاستیک در محل استفاده کنید.

سرویس لاستیک ها

زمانی که تمایلی برای خروج از خانه ندارید . می خواهید لاستیک های خود را تعویض کنید، می توانید از سرویس آسان و کاربر پسند ما برای انجام کار های خود استفاده کنید. کافی است برای تعویض هر کدام از لاستیک هایی که می خواهید به متخصصان ما اطلاع دهید تا لاستیک های مناسب را به شما ارائه کنند و از خدمات نصب لاستیک در محل استفاده نمایید.

فشار لاستیک
تنظیم فشار لاستیک

زمان

همیشه استفاده بهینه از زمان برای هر فردی مهم است. اگر برای تعویض یا سرویس تایر های خود زمان کمی دارید و از قضا عجله هم دارید. می توانید از خدمات سیارتایر در مشهد و شهر های دیگر استفاده لازم را ببرید. در غیر این صورت، زمانی را در برنامه برای شما پیدا خواهیم کرد که برای شما بهترین کارایی را داشته باشد. عدم انتظار در مکان مورد نظر از مهم ترین مزیت های خدمات سیار تایر در مشهد است. اگر جلسه یا قرار مهمی دارید خدمات سیار می تواند به کمک شما بیاید.

تجهیزات پیشرفته

استفاده از تجهیزات با کیفیت و پیشرفته از دلایل محبوبیت سرویس های سیار است. با بهره گیری از این تجهیزات دیگر مجبور نیستید ساعت ها با لاستیک های ماشین خود دست و پنجه نرم کنید. در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

قیمت خدمات سیار تایر در مشهد

قیمت لاستیک ها و قیمت نصب آن ها در طول سال ها به طور چشمگیری تغییر کرده. زیرا مقررات تغییر کرده و خود تایر ها و چرخ ها  از نظر ساختار تغییر کرده اند. معرفی سیستم های نظارت بر فشار باد تایر ها، و اشتیاق به رینگ های بزرگتر باعث شده است که برخی تایر ها گران تر و نصب آن ها زمان بر باشد. به خاطر داشته باشید که اگر رینگ ‌های بزرگ ‌تر، لاستیک ‌های شیک ‌تر مانند ران فلت یا رینگ ‌هایی دارید که به لاستیک های کمیاب نیاز دارند. قیمت‌ هایی که تقریباً برای همه چیز می‌ پردازید بیشتر از قیمت‌ های موجود در بازار خواهد بود.

برای نصب تایر ها معمولا هزینه را برای هر لاستیک محاسبه می کنند. نصب لاستیک روی رینگ ها و بالانس کردن برای اتومبیل ها و کامیون های سبک بسیار متفاوت است. به اندازه لاستیک بستگی دارد. برخی از فروشندگان بر اساس نسبت ابعاد و برخی دیگر صرفاً با قطر تایر کار می کنند. صرف نظر از این موارد، هرچه رینگ بزرگتر باشد. قیمت نصب و بالانس کردن بالاتر خواهد بود.

پنچر شد یا سایر اتفاقات امکان دارد برای هر راننده ای اتفاق بیفتد. اما این بدان معنا نیست که برای آوردن وسیله نقلیه خود به تعمیرگاه نزدیک، باید سرگردان بمانید یا  هزینه یک سرویس یدک‌کش را پرداخت کنید. ما تایر های پنچر را در محل تعمیر یا تعویض می کنیم. علاوه بر این، ما همچنین چرخش لاستیک، نصب تایر، و بالانس تایر را با هر یک از ماشین های تعمیر سیار خود ارائه می دهیم. در صورت نیاز به استفاده از خدمات سیار تایر در مشهد و نصب لاستیک در محل شجاع تایر کافی است تا با شماره تلفن درج شده در سایت با ما در تماس باشید.

خدمات سیار
انجام انواع خدمات سیار در مشهد

نصب لاستیک در محل از خدمات سیار شجاع تایر

در زمانی نه چندان دور، مردم برای تعمیر یا تعویض لاستیک های پنچر شده و فرسوده خود، مجبور بودند به مراکز مشخص شده مراجعه کنند. این اجبار مصائب زیادی را برای آن ها به همراه داشت و تعویض لاستیک را به یکی از وقت گیر ترین کار های ممکن تبدیل می کرد، به حدی که پنچر شدن ماشین، تبدیل به کابوسی دردناک و حل ناشدنی برای اکثر مردم شده بود، به خصوص اگر شما اطلاعات زیادی درباره نحوه تعویض و نصب لاستیک نداشته و برای حرکت دوباره، محتاج حضور فرد دیگری در کنار خود شوید.
امروزه در صورت مشاهده پنچری و یا هرگونه مشکل در لاستیک خود، دیگر نیازی به تماس گرفتن با یدک کش و نگرانی درباره رسیدن به مراکز تعویض لاستیک و پنچرگیری نخواهید داشت.
تعویض لاستیک تنها خدمتی نیست که ما باید انتظار آن را داشته باشیم. دراین مقاله  سعی شده تا به خدمات مختلف درباره نصب لاستیک در محل، هزینه های انجام این خدمت در محل و همچنین بررسی شرکت های خدماتی و شرایط آن ها برای تعویض لاستیک در شهر مشهد بپردازیم.

سختی های انتخاب

در بازار امروز، مشتریان با هجوم شرکت های ارائه دهنده خدمات مواجه می شوند و این تعدد گزینه، می تواند در بسیاری از موارد باعث سردرگمی مشتریان شده و آن ها را بین دو راهی های متفاوتی قرار دهد. انتخاب نیروی کار با تجربه و مراجعه به شرکت هایی که افراد خبره تری را استخدام می کنند، باید در زمره اولویت های ما برای انتخاب باشد. مدت زمان تعویض یک لاستیک و بالانس کردن وسیله نقلیه، بسته به تجربه افراد و حتی نوع وسیله نقلیه متفاوت خواهد بود. حتی اگر زمان و وقت برای شما در اولویت نباشد، انتخاب افراد با تجربه، سبب افزایش کیفیت کار شده و خیال مشتری را بابت تعویض لاستیک، راحت تر از قبل می کند.

درخواست کمک در هر زمانی

برای استفاده از خدمات تعویض لاستیک، حتی نیازی به حضور در شرایط اضطراری نیست و شما می توانید در هر شرایطی با این افراد تماس گرفته و خدمات مورد نیاز خود را حتی در منزل نیز دریافت کنید. بدین شکل شرکت های ارائه دهنده سرویس تعویض و نصب لاستیک در محل، با خلاقیت خود توانسته اند تا دوران سختی را کمی برای صاحبان وسایل نقلیه، آسان کنند.

تعویض لاستیک
تعویض لاستیک

خدمات نصب لاستیک در محل

نصب لاستیک در محل، به متصل کردن چند پیچ و از بین بردن نقاط پارگی خلاصه نمی شود؛ خدمات زیادی همراه با نصب لاستیک وجود دارند که عموم مردم، نسبت به آن ها اطلاع کامل و کافی ندارند و این مسئله، مسبب بروز خطا های زیادی از سوی افراد خدمات دهنده می شود. اولین و اصلی ترین نکته ای که هنگام تعویض لاستیک باید به آن توجه داشت، تنظیم باد وسیله نقلیه است.
زمانی که متوجه بروز پنچری در ماشین خود می شویم، بررسی باد لاستیک های وسیله نقلیه باید تبدیل به اولین اقدام ما شود. این عمل، باعث از بین نرفتن بالانس وسیله نقلیه شده و خبر از یک پنچرگیری اصولی و درست می دهد. پس از بررسی دقیق و درست میزان باد، می توانیم به سراغ مراحل اصلی پنچرگیری برویم. رعایت این نکات نشان دهنده تجربه و دقت افراد خدمات رسان است و می توان با توجه به این نکات ساده، نسبت به دقت شرکت های خدماتی، آگاه شویم.

تعویض در محل، مزایا و مصائب

پس خدمات تعویض لاستیک، شامل برخی خدمات جانبی و نکات ریز دیگری است که بهتر است هنگام تماس با مراکز مورد نظر، به آن ها نیز توجه کنیم. متاسفانه خدمات تعویض و نصب لاستیک در محل، برای تمامی مناطق در دسترس نیست و همه افراد توانایی استفاده از این امکانات را نخواهند داشت، اما این مناطق در حال افزایش هستند و به زودی تمامی مناطق تحت پوشش شرکت های خدماتی قرار خواهند گرفت. این شرکت ها همچنین با ارائه خدمات بیست و چهار ساعته به مشتریان خود، مشکلات زیادی را از روی دوش آن ها برداشته و به افراد زیادی در مواقع سختی، یاری رسانده اند. با وجود خدمات شبانه روزی، نگرانی های کمتری نسبت به سفرهای شبانه و یا مسافت های طولانی درون شهری وجود دارد و می توانید با خیال راحت تری نسبت به سفر کردن اقدام کنید.

تعرفه هزینه نصب لاستیک در محل

هزینه تعویض و نصب لاستیک در محل به فاکتور های متغیر گوناگونی وابسته بوده و نمی توان حد دقیقی برای آن در انواع مختلف وسایل نقلیه در نظر گرفت. این هزینه با توجه به جنس و اندازه تایر شما، شرکت خدمات دهنده و همچنین محل حضور شما، متفاوت خواهد بود.
هزینه ای که شما مشمول پرداخت آن می شوید، مجموعه ای از هزینه های مختلف است؛ هزینه ایاب و ذهاب، نوع و کیفیت خدمات ارائه شده، قیمت تایر و زمانی که برای تعویض آن نیاز داریم، از جمله این هزینه ها خواهد بود. ضمن این که نرخ نامه شرکت های مختلف با یکدیگر تفاوت های آشکاری داشته و هر شرکت با توجه به معیارهای خاصی اقدام به قیمت گذاری در این موضوع می کند.

چرا نصب لاستیک در محل به صرفه است؟

زمانی که تصمیم خود مبنی بر درخواست تعویض و نصب لاستیک در محل را قطعی کردیم، نگرانی جدیدی در ذهن ما جوانه خواهد زد. مشغله اصلی ذهن افراد درباره تعویض و نصب لاستیک در محل، هزینه آن خواهد بود. یکی از اصلی ترین سوال ها این است که (آیا هزینه های دریافت خدمات در محل، نسبت به منفعت آن هزینه ای منطقی است و یا بهتر است که به جای درخواست برای این خدمات، شخصا به آپاراتی ها و مراکز تعویض لاستیک مراجعه کرده و از خیر این امکانات بگذریم؟)
در اینجا بهتر است که نگرانی زیادی درباره قیمت ها و هزینه های تعویض و نصب لاستیک در محل نداشته باشیم؛ زیرا این هزینه، برای خریدن زمان شما پرداخت می شود. زمانی که شما برای رفتن به مراکز تعویض لاستیک صرف خواهید کرد، با هیچ مبلغی قابل پرداخت نخواهد بود. علاوه بر این مسئله، هزینه سرسام آور و سنگینی که برای ایاب و ذهاب خودروی خود ممکن است متحمل به پرداخت آن شوید، می تواند هر فردی را از اقدام حضوری برای تعویض یا تعمیر لاستیک خود، پشیمان کند.

الزاماتی که باید مراقب آن باشید

ممکن است شرکت های خدماتی، برای کاهش هزینه خود و به دست آوردن دل مشتریان، اقدام به استفاده از تایر های غیرمرغوب و کاهش هزینه افراد کرده و این گونه ضرر بزرگتری را در طولانی مدت به مردم وارد کنند. هزینه بیشتر در خرید لاستیک از شجاع تایر، بهترین مرکز پخش لاستیک خارجی و اعتماد به شرکت ما، در نهایت به نفع مشتری بوده و می تواند عمر لاستیک و همچنین امنیت سرنشینان را در دراز مدت، به شیوه ای کامل و درست تامین کند.

تنظیم باد لاستیک
تنظیم باد لاستیک

نصب لاستیک در مشهد

خدمات لاستیک و وسایل نقلیه را می توان در پایتخت ایران به راحتی دریافت کرد، هرچند که این نکته درباره باقی شهر های ایران، موانع بیشتری را در مقابل شما قرار می دهد. کلان شهر مشهد نیز به نسبت دیگر شهر ها از امکاکانت خدماتی بیشتری برخوردار است و مشتریان مشهدی می توانند با تماس با شرکت های معتبر، نسبت به دریافت این خدمات اقدام کنند.

هزینه تعویض و نصب لاستیک در محل برای شهر مشهد، تفاوت چندانی با دیگر مناطق ایران ندارد و خدمات شبانه روزی در این شهر نیز، به قوت خود پابرجا است. با توجه به توریستی بودن شهر مشهد و این نکته که این شهر هر ساله پذیرای مهمانان زیادی است، حضور شرکت های خدماتی پنچرگیری نکته مثبتی در سیستم شهری مشهد به شمار می آید.
شرکت هایی مانند امداد خودرو مشهد و خدمت از ما، اقدام به پنچرگیری در محل و رسیدگی به لاستیک وسیله نقلیه شما در شهر مشهد می کنند.

انتخاب نهایی

مسئله مهم در تعویض و نصب لاستیک  در محل، انتخاب تایر مناسب و خرید آن است. انتخاب تایر مناسب، علاوه بر افزایش امنیت و عمر وسیله نقلیه، هزینه های شما را در دراز مدت نیز به طرزی شگفت انگیز کاهش می دهد.
یکی از برند هایی که می تواند انتخاب مناسبی برای خودرو شما باشد، برند شجاع تایر است؛ با انتخاب برندی خوب و با سابقه، می توانید استهلاک وسیله نقلیه خود را تا حداکثر ترین حالت ممکن کاهش داده و با برنامه ای بلند مدت، از سلامت تایر های خود تا زمان طی شدن عمر طبیعی آن ها، اطمینان حاصل کنید. با مراجعه به سایت این شرکت و انتخاب سایز و نوع لاستیک مورد نظر خود، می توانید قیمت انواع مختلف تایر را نیز با یک دیگر مقایسه کنید و در نهایت بهترین گزینه ممکن را بسته به نیاز خود و قیمت ارائه شده، برگزیده و وجود واسطه در معاملات را به ساده ترین شکل ممکن حذف کنید.
نظر شما درباره این مقاله چیست؟ بهترین شرکت برای تعویض لاستیک خودروی شما در محل کدام است؟ شما ترجیح می دهید که از کدام برند لاستیک استفاده کنید و این برند را از کجا تهیه می کنید؟ و در نهایت، آیا اطلاعات این مقاله را برای خود مفید می دانید؟

 

منبع: hypertire ، efetch ، homeservize

شجاع تایر

 

سوالات متداول

 • مزایای استفاده از خدمات سیار برای خرید لاستیک چیست؟

استفاده از تجهیزات پیشرفته ،صرفه جویی در زمان و سرویس لاستیک ها بعد از تعویض از مواردی است که خدمات سیار را بسیار محبوب و پرطرفدار می کند.

 • انواع خدمات سیار لاستیک چیست؟

نصب و بالانس کردن تایر، تنظیم چرخش تایر، تنظیم سیستم نظارت بر فشار زمان و تعویض میل سوپاپ.

 • هزینه نصب لاستیک در محل بیشتر از خدمات نصب لاستیک به صورت عادی است؟

خدماتی که شما برای حمل خودرو به سمت فروشگاه و خرید و تعویض لاستیک پرداخت می کنید و هزینه فراوانی که در وقت خود صرف می کنید نسبت به خدمات تعویض در محل بسیار مقرون به صرفه است.

 • آیا در هر زمانی امکان نصب لاستیک در محل وجود دارد؟

بله شما در هر زمانی که نیاز به تعویض لاستیک خودرو خود داشته باشید می توانید از این خدمت استفاده نمایید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۹ رای